Historia Przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwo Budowlane M. Minikowicz M. Minikowicz Spółka jawna z siedzibą w Giżycku istnieje od 1998 roku. Stanowi kontynuację powstałego w 1993 r. Przedsiębiorstwa Budowlanego Marek Minikowicz, a następnie przekształconego w M.M. Minikowicz s.c.

Przez długi okres funkcjonowania w branży budowlanej zdobyliśmy bogate doświadczenie w obszarze budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, rolniczo - gospodarczego, obiektów użyteczności publicznej, hoteli, obiektów sportowych które dzisiaj pozwala nam w pełni spełniać wymagania obecnych jak i przyszłych klientów.

Dzięki należytej realizacji zleceń wypracowaliśmy sobie renomę firmy sprawnej i profesjonalnej, o czym świadczą opinie naszych klientów oraz ugruntowana pozycja na rynku budowlanym. Dotychczasowe  osiągnięcia i sukcesy motywują nas do dalszego rozwoju i udoskonalania naszych usług aby jeszcze lepiej zaspokoić Państwa potrzeby.

W roku 2011 nasza praca została również zauważona przez ogólnopolski miesięcznik Forbes, który przyznał naszej firmie wyróżnienie w plebiscycie Diamenty Forbesa dla firm najszybciej zwiększających swoją wartość.

Nasze przedsiębiorstwo przynależy również do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm, co potwierdza Dziennik Puls Biznesu w swojej XI edycji rankingu najbardziej dynamicznych firm.